Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 18 gości.

antyrządowe protesty

Francja: Protesty kierowców

francja

Francuscy kierowcy protestowali dziś przeciw zmianom w kodeksie pracy, które ułatwią zwalnianie pracowników. Protestujący zablokowali dojazd do kilku magazynów paliwa oraz do rafinerii.

ZNP rozpoczął akcję protestacyjną

znp.jpeg

Zarząd Główny ZNP podjął we wtorek decyzję o rozpoczęciu z dniem 18 października 2016 r. ogólnopolskiej akcji protestacyjnej w związku z planowaną reformą edukacji.

Francja: Strajki w całym kraju

francja.gif

Według doniesień PAP, kontrolerzy lotów we Francji strajkowali we dwa dni – 8 i 9 kwietnia, tym samym paraliżując ruch na całym lotnisku.

Bunt w Bośni i Hercegowinie - robotnicy mają dość bandyckiej prywatyzacji

Bośnia i Hercegowina

Wystąpienia przeciwko skutkom rabunkowej prywatyzacji, zamykaniu fabryk i korupcji, które we wtorek zaczęły się w Tuzli, toczą się już w 33 miastach Bośni i Hercegowiny, w tym w Sarajewie i Zenicy.

Warszawa: Drugi dzień protestów

Ogólnopolskie dni protestu 11-14.09.2013

W Warszawie już drugi dzień trwają Ogólnopolskie Dni Protestu zorganizowane przez związki zawodowe: NSZZ „Solidarność”, Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych oraz Forum Związków Zawodowych

Turcja: Aresztowania za wpisy na Twitterze

Turecki aparat represji

Dwudziestu pięciu protestujących w Turcji zostało aresztowanych przez policję za wpisy zamieszczone na Twitterze – informuje portal RMF24.pl.

Siedemdziesiąt tysięcy osób na środowej demonstracji w Atenach

Ateny

Demonstracja przeciwko kolejnym cięciom budżetowym uderzającym w ludzi uboższych i średniozamożnych, jaka odbyła się w minioną środę, 7 listopada, w Atenach ściągnęła aż 70 tys.

Ateny: Merkel jedzie poprzeć plany premiera Samarasa

_63372915_9qq3bbue.jpg

Nadzwyczajne środki bezpieczeństwa towarzyszą wizycie kanclerz Niemiec Angeli Merkel, w Atenach.

Hiszpania: Związki zawodowe przygotowują się do strajku generalnego

tax-holding-2012-protest.n.jpg

Jak donosi rosyjska anglojęzyczna telewizja Russia Today, hiszpańskie związki zawodowe przygotowują się do ogłoszenia strajku generalnego.

Ogłoszenia parafialne

Społeczność

Lenin 005