Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 13 gości.
warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/v55575293/domains/1917.net.pl/public_html/modules/cck/content.module on line 1284.

.kryzys gospodarczy

UE zamierza obniżyć ceny energii

energia.jpg

Unia Europejska musi skuteczniej walczyć z oszustwami podatkowymi oraz zmierzać do obniżenia cen energii – to postanowienia zakończonego w środę 22 maja unijnego szczytu – donosi portal RMF24.pl.

Polacy europejskimi mistrzami oszczędności?

money.png

Okazuje się, że przeciętny Polak w dziedzinie oszczędzania przewyższa nie tylko Niemca, Czecha czy Słowaka, ale też średnią europejską – donosi Dziennik Gazeta Prawna.

Hiszpania nie poprosi UE o pomoc finansową

hiszpania_2.jpeg

Hiszpania nie poprosi w tym roku Brukseli o pomoc finansową... pod warunkiem, że nie nastąpi jakaś katastrofa – twierdzą tamtejsze media.

USA: Terror ekonomiczny w dobie kryzysu. "Zależy Ci na tej pracy - głosuj na Romney'a"

usa.jpeg

W dobie kryzysu kapitalistycznego i kampanii prezydenckiej amerykańscy kapitaliści "przekonują" swoich pracowników do wyboru większego zła, tj.

n.d.

Benedykt XVI wygłasza apel w obronie uciskanych

c845510ccf88b40f14b90df24c4493dc,46,1,0-21-512-287-0.jpg

W swoim przemówieniu wygłoszonym podczas uroczystości składania listów uwierzytelniających przez nowych ambasadorów Etiopii, Malezji, Irlandii, Fidżi i Armenii przy Watykanie, papież zaapelował do prz

Rząd Węgier prosi o pomoc finansową

96060.jpg

Węgierski rząd poprosił MFW i Komisję Europejską o wsparcie finansowe. Węgrzy twierdzą że jest to pomoc "an wszelki wypadek".

Rada Polityki Pieniężnej pozostawia stopy procentowe na tym samym poziomie

pieniądze_0.jpg

Jak donosi radio Tok.fm Rada Polityki Pieniężnej postanowiła nie zmieniac stop prop procentowych. Wynika z tego że referencyjna stopa procentowa NBP nadal będzie wynosiła 4,5 % w skali rocznej.

Społeczność

Towarzysz Lenin oczyszcza ziemię ze śmieci